הצהרת נגישות

בזעירא הפקות, אנו מחויבים להבטיח שהאתר שלנו יהיה נגיש לכל האנשים, ללא קשר ליכולותיהם או מוגבלויותיהם. אנו שואפים לספק חוויה מקוונת מכילה וידידותית לכולם. אנו שואפים לעמוד בסטנדרטים ובהנחיות הנגישות כדי להבטיח שכל המשתמשים יוכלו לגשת לאתר האינטרנט שלנו ולנווט אותו ביעילות.

תאימות להנחיות נגישות תוכן אינטרנט (WCAG).

האתר שלנו עוצב ופותח בהתאם להנחיות הנגישות לתוכן אינטרנט (WCAG) 2.1, המתאר את השיטות המומלצות להפיכת תוכן אינטרנט לנגיש יותר. עשינו מאמצים לעמוד בקריטריונים של WCAG 2.1 רמה AA, הכוללים שיקולים להיבטים הבאים:

ניתן להבחין: נקטנו צעדים כדי לספק תוכן שניתן לתפוס על ידי כל המשתמשים, כולל אלה עם ליקויי ראייה או שמיעה. אנו מספקים טקסט חלופי לתמונות, כיתובים לסרטונים וכותרות ברורות ותוויות להבנה קלה.

ניתן לתפעול: האתר שלנו נועד להיות ניתן לתפעול באמצעות שיטות קלט שונות, כגון מקלדת או קורא מסך. משתמשים יכולים לנווט דרך האתר שלנו באמצעות מקשי קיצור סטנדרטיים ולגשת לכל התכונות והפונקציונליות בקלות.

מובן: נקטנו באמצעים כדי להבטיח שהתוכן באתר שלנו יוצג בצורה ברורה ומובנת. אנו נמנעים משימוש בז'רגון או בשפה מורכבת ומספקים הוראות שקל לעקוב אחריהן.

איתן: האתר שלנו נבנה באמצעות טכנולוגיות אינטרנט מודרניות ועוקב אחר שיטות עבודה מומלצות כדי להבטיח תאימות בין מכשירים שונים וטכנולוגיות מסייעות.

מאמצי נגישות מתמשכים

נגישות היא מאמץ מתמשך, ואנו פועלים ללא הרף לשיפור הנגישות של האתר שלנו. הצוות שלנו סוקר ומבקר באופן קבוע את האתר שלנו כדי לזהות ולטפל בכל בעיות נגישות. אנו שואפים להישאר מעודכנים בהנחיות ובסטנדרטים העדכניים ביותר לנגישות כדי לשפר את חווית המשתמש עבור כל המבקרים.

תכונות וכלים נגישים

הטמענו מספר תכונות וכלים נגישות באתר האינטרנט שלנו כדי לסייע למשתמשים עם מוגבלויות בגישה ואינטראקציה עם התוכן שלנו. חלק מהתכונות הללו עשויות לכלול:

תהליך ההנגשה כולל בין השאר שיפור בנושאים הבאים:

  • ניווט פשוט וברור בתוך ובין דפי האתר גם בעזרת המקלדת בלבד
  • אפשרות לשינוי גודל הגופן בכל דפי האתר עד 200% והמשך ניווט ללא קושי
  • תצוגה ברורה של רכיבי האתר
  • התאמה לדפדפנים שונים
  • התאמה לעבודה ברזולוציות שונות
  • אפשרות להצגת עמודים בצבעים הנגישים לכבדי ראייה ועיוורי צבעים כלומר טקסט כהה על רקע בהיר במידת הצורך
  • הנגשת טפסי האתר על מנת לאפשר שימוש קל ופשוט לבעלי מוגבלויות
  • מנגנון לעקיפת התפריט הראשי
  • הוספת טקסטים חלופיים לתמונות

משוב ומידע ליצירת קשר

אנו מעריכים משוב מהמשתמשים שלנו ומחויבים לטפל בבעיות או בעיות נגישות באופן מיידי. אם אתה נתקל במחסומי נגישות בזמן השימוש באתר שלנו או שיש לך הצעות לשיפור, אנא צור איתנו קשר בשיטות הבאות:

דוא"ל: zeira.pro1@gmail.com

טלפון: ⁦050-457-6739⁩

כתובת דואר: משעול היסמין 3 קרני שומרון

אנו מעריכים את ההבנה והתמיכה שלך בזמן שאנו שואפים להפוך את האתר שלנו לנגיש לכולם. הקלט שלך יעזור לנו לשפר את חווית המשתמש ולהבטיח גישה שווה למידע ולשירותים לכל הפרטים.

דילוג לתוכן